Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odwołanie zajęć dla nauczycieli języka angielskiego zaplanowanych na 7  czerwca b. r.
Temat: „Projektowanie zadań językowych ułatwiających integrowanie sprawności oraz spełnienie wymagań szczegółowych określonych w NOWEJ PODSTAWIE PROGRAMOWEJ (…) dla szkoły podstawowej”

Powodem odwołanie zajęć jest zbyt mała liczba zgłoszeń.

Zajęcia "Gry i zabawy językowe na lekcjach języka angielskiego", które miały się odbyć 31 maja nie odbędą się z powodu małej liczby chętnych osób.

Krystyna Juźwicka

 

Warsztaty "Turystyka rowerowa w szkole", które miały się odbyć 19.05.2017 o godz. 10.00 nie odbędą się z powodu małej liczby chętnych osób.

Olgierd Neyman

Informujemy, że warsztaty "Slow thinkig and fast learning - let's help students master their learning"", które miały się odbyć 26.04.2017 o godz. 12.00 nie odbędą się z powodu małej liczby chętnych osób.

Informujemy, że konferencja dla nauczycieli WDŻ „Przygotowani do zmiany… – przygotowanie do wdrożenia od roku szkolnego 2017/2018 nowej podstawy programowej" zaplanowana na 20 kwietnia 2017 roku ze względu na małą ilość potwierdzeń jest odwołana.

Konferencja odbędzie się tylko 25 maja 2017 roku o godzinie 14:00 w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu.

"Informujemy, że warsztaty "British life culture upper - primary English classroom", które miały się odbyć 19.04.2017- nie odbędą się z powodu małej liczby chętnych osób".

Krystyna Juźwicka