Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOOO.........OS MAJĄ
ZAPROSZENIE do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOS MAJĄ”
Jeśli jesteś uczennicą/uczniem szkoły podstawowej w Łodzi lub w województwie łódzkim, nie przestawaj czytać...
Jeśli lubisz robić zdjęcia, nie przestawaj czytać...
Jeśli jesteś dobrą obserwatorką, dobrym mówcą, kochasz piękno, jeśli... nie posiadasz żadnej z wyżej wymienionych cech, także nie przestawaj czytać...
Na pewno kiedyś słyszałeś powiedzenie „Ryby i dzieci głosu nie mają!”, ale my wolimy nasze: DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOS MAJĄ!
Jeśli podczas wakacji, nad morzem lub w górach, albo w mieście, w słońcu, w deszczu... zauważysz coś, co chciałabyś sfotografować, ponieważ wydaje Ci się: piękne, ważne, śmieszne, dziwne, radosne, oburzające, niezwykłe. Jeśli uznasz, że chciałbyś się swoją radością, zdziwieniem, złością, zachwytem, podzielić z innymi – ZRÓB ZDJĘCIE!
Może coś Ci się podoba i uważasz, że należy to pokazać innym. Może coś Cię denerwuje i jesteś przekonana/y, że należy to zmienić. ZRÓB ZDJĘCIE! I prześlij je do nas.
Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziesz na stronie http://sp81lodz.edu.pl oraz w załączonym regulaminie. CZEKAMY NA TWOJE ZDJĘCIE!

Zaproszenie do udziału w konkursie

Regulamin konkursu fotograficznego

Karta uczestnika konkursu fotograficznego