Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOOO.........OS MAJĄ
ZAPROSZENIE do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOS MAJĄ”
Jeśli jesteś uczennicą/uczniem szkoły podstawowej w Łodzi lub w województwie łódzkim, nie przestawaj czytać...
Jeśli lubisz robić zdjęcia, nie przestawaj czytać...
Jeśli jesteś dobrą obserwatorką, dobrym mówcą, kochasz piękno, jeśli... nie posiadasz żadnej z wyżej wymienionych cech, także nie przestawaj czytać...
Na pewno kiedyś słyszałeś powiedzenie „Ryby i dzieci głosu nie mają!”, ale my wolimy nasze: DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOS MAJĄ!
Jeśli podczas wakacji, nad morzem lub w górach, albo w mieście, w słońcu, w deszczu... zauważysz coś, co chciałabyś sfotografować, ponieważ wydaje Ci się: piękne, ważne, śmieszne, dziwne, radosne, oburzające, niezwykłe. Jeśli uznasz, że chciałbyś się swoją radością, zdziwieniem, złością, zachwytem, podzielić z innymi – ZRÓB ZDJĘCIE!
Może coś Ci się podoba i uważasz, że należy to pokazać innym. Może coś Cię denerwuje i jesteś przekonana/y, że należy to zmienić. ZRÓB ZDJĘCIE! I prześlij je do nas.
Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziesz na stronie http://sp81lodz.edu.pl oraz w załączonym regulaminie. CZEKAMY NA TWOJE ZDJĘCIE!

Zaproszenie do udziału w konkursie

Regulamin konkursu fotograficznego

Karta uczestnika konkursu fotograficznego

Wyniki XII Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych rejonu sieradzkiego  w roku szkolnym 2016/2017.
Protokół z części ustnej eliminacji rejonowych XII Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego z dnia 2 czerwca 2017.

Zespół Szkół Publicznych w Warcie we współpracy z naszym Ośrodkiem zaprasza do udziału w VI Regionalnym Konkursie Mitologicznym.

OGÓLNE  CELE  KONKURSU:
    Propagowanie wiedzy o kulturze antycznej;
    Rozwijanie umiejętności budowania i wygłaszania publicznych wystąpień podporządkowanych konkretnym celom;
    Zainteresowanie uczniów kulturą antyczną i jej osiągnięciami;

Regulamin VI Regionalnego Konkursu Mitologicznego wraz z kartą zgłoszenia (wersja .doc)
Regulamin VI Regionalnego Konkursu Mitologicznego wraz z kartą zgłoszenia (wersja .pdf)

X WOJEWÓDZKI  KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY „PRYZMAT 2017”
pod hasłem „W Polskę ruszamy”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI ze szkół podstawowych do udziału w wojewódzkim konkursie matematyczno-przyrodniczym. Miło nam będzie gościć reprezentantów Waszej Szkoły wraz z opiekunami podczas X edycji konkursu, która odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu.

---> Regulamin konkursu, Karta zgłoszenia drużyny i Oświadczenie <---

Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM „PŁYNĄĆ POD PRĄD”

---> Pełne informacje o konkursie <---

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego XII Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017.

Rejonowa Komisja Konkursowa XII Konkursu Języka Angielskiego podjęła decyzję o obniżeniu progu procentowego kwalifikującego ucznia do etapu rejonowego.
Do eliminacji rejonowych zakwalifikowani zostali uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 70% punktów za udzielenie poprawnych odpowiedzi.

---> Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego <---

Konkurs literacki „Perła z lamusa” jest integralną częścią IV Festiwalu Pamięci i Historii, którego organizatorem jest Wróblewskie Stowarzyszenie Oświatowe „Nie pytaj”, zaś gospodarzem Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Sieradzu.

Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do czterech grup wiekowych:

-    uczniów szkół podstawowych,
-    uczniów gimnazjów,
-    uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
-    osób dorosłych niebędących uczniami szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej informacji i regulamin konkursu

Ogólnopolski konkurs na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych pn.: „Wiem jak uczyć o energii jądrowej” dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych i doradców metodycznych


Ministerstwo Energii zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych oraz doradców metodycznych z placówek doskonalenia nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszy scenariusz zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych pn. „Wiem jak uczyć o energii jądrowej”.
Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych, dotyczącego tematyki związanej z energią jądrową,  z przeznaczeniem do wykorzystywania przez innych nauczycieli do prowadzenia zajęć w szkołach ponadpodstawowych.

Czytaj więcej: Wiem jak uczyć o energii jądrowej