Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga.
Nastąpiła zmiana numeru konta bankowego WODN w Sieradzu.

Nowy numer konta to:
23 1240 6292 1111 0010 7001 9310

 Dane dotyczące wpłaty za zajęcia

W pozycji "Odbiorca " należy wpisać:
WODN w Sieradzu ul. 3 Maja 7

 W pozycji "Zleceniodawca" należy wpisać:
imię i nazwisko uczestnika zajęć

W pozycji "Tytuł wpłaty" należy wpisać:
temat zajęć (w skrócie)

Osoby zainteresowane uczestnictwem w formach doskonalenia prosimy o zgłaszanie się  przez stronę internetową www.wodnsieradz.edu.pl (zakładka "zapisy na szkolenia")  lub tradycyjną pocztą na adres Ośrodka (wzór zgłoszenia znajduje się na końcu Informatora).

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia na formy bezpłatne, ze względu na ograniczoną ilość miejsc,  będzie można dokonać jedynie przez stronę internetową.


O zakwalifikowaniu na szkolenie bezpłatne decyduje kolejność zgłoszeń Zgłoszenia na wszystkie formy należy przysyłać najpóźniej
do 16 września 2016 r.

 

Czytaj więcej:  Zasady udziału w formach doskonalenia WODN w Sieradzu

SZANOWNI PAŃSTWO!

    Witamy w nowym roku szkolnym i jak zawsze przedstawiamy ofertę edukacyjną.  Jest ona przede wszystkim odpowiedzią na ogłoszone przez Ministra Edukacji Narodowej podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017:
1.    Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.
2.    Rozwijanie kompetencji informatycznych dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach.
3.    Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości.
4.   Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimna-zjalnych poprzez angażowanie pracodawców w proces dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

---> Informator na rok szkolny 2016 / 2017 <---


    W tegorocznym Informatorze znajdują się też formy,  które wynikają z wniosków z nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, dotyczą one między innymi: integracji międzyprzedmiotowej, przeciwdziałania agresji i przemocy, indywidualizacji procesu edukacyjnego, oceniania wspierającego, czy zaangażowania uczniów w proces uczenia się.
    Nasza oferta uwzględnia również potrzeby edukacyjne nauczycieli z terenu działania Ośrodka.

   Mamy nadzieję, że propozycje zamieszczone w Informatorze wzbudzą Państwa zainteresowanie. Tym bardziej, że wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom, w tegorocznej ofercie Ośrodka zaplanowaliśmy wiele form bezpłatnych.
    Rok 2016/2017 to czas poprzedzający zmiany w systemie polskiej oświaty. Pragniemy towarzyszyć Państwu w tym zmianach – wspierać, doradzać, inspirować – toteż w trakcie roku szkolnego będziemy również uruchamiać nowe formy doskonalenia związane z planowanymi zmianami.
Zachęcamy więc do zaglądania na naszą stronę internetową www.wodnsieradz.edu.pl.
    Liczymy na to, że nasza wieloletnia współpraca będzie kontynuowana i przyniesie Państwu same dobre doświadczenia.

W nowym roku szkolnym życzymy dużo spokoju i optymizmu oraz zapraszamy do WODN w Sieradzu i Oddziału Ośrodka w Wieluniu.

Dyrektor WODN w Sieradzu – Ilona Lewandowska
wraz z pracownikami