Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu uprzejmie informuje, że jest jeszcze możliwość zgłoszenia się na Kurs Kwalifikacyjny „Zarządzanie oświatą”.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 października 2016 r.
Kurs oprócz tego, że daje kwalifikacje do ubiegania się o stanowisko dyrektora szkoły/placówki, kompleksowo przygotowuje do wielostronnego spojrzenia na problemy istotne w funkcjonowaniu szkoły/placówki edukacyjnej, co pomaga w lepszym rozumieniu problemów i skuteczniejszym ich rozwiązywaniu.     

Opłata za udział w kursie wynosi 1600 zł.
Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz elektroniczny na stronie www.wodnsieradz.edu.pl, pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną wykorzystując formularz pobrany ze strony internetowej.
Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w WODN lub telefonicznie 43 8223691.

Kierownik kursu
Ewa Marciniak-Kulka