Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w formach doskonalenia prosimy o zgłaszanie się  przez stronę internetową www.wodnsieradz.edu.pl (zakładka "zapisy na szkolenia")  lub tradycyjną pocztą na adres Ośrodka (wzór zgłoszenia znajduje się na końcu Informatora).

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia na formy bezpłatne, ze względu na ograniczoną ilość miejsc,  będzie można dokonać jedynie przez stronę internetową.


O zakwalifikowaniu na szkolenie bezpłatne decyduje kolejność zgłoszeń Zgłoszenia na wszystkie formy należy przysyłać najpóźniej
do 16 września 2016 r.

 

 Osoby, które nadeślą zgłoszenia, zostaną poinformowane o terminach zajęć zgodnie z deklaracją złożoną w zgłoszeniu:
    listownie na adres szkoły/placówki
lub
    pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail

Informujemy również, że około 26 każdego miesiąca na stronie internetowej Ośrodka w zakładce <BIEŻĄCE SZKOLENIA> zamieszczać będziemy wykaz szkoleń rozpoczynających się w następnym miesiącu.
Warunkiem uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w wybranej formie jest minimum 80% obecności na zajęciach, a w przypadku form płatnych również dokonanie całości wpłaty (gotówką na pierwszych zajęciach lub przelewem w ciągu 14 dni).
O uruchomieniu szkolenia zdecyduje ilość zgłoszeń – minimum 15 osób.